מתנות ליום המשפחה לגני ילדים

מתנות ליום המשפחה לגני ילדים

בגני ישראל נחגג יום המשפחה כמועד מיוחד השם דגש על המובן מאיליו לכל ילד: המשפחה שלו. מדובר בנושא שבהרבה גנים נחקר ונלמד דרך יצירה, שירה, משחק ושיחה. בנוסף, נהוג לציין יום מיוחד זה על ידי מתן מתנות לבני המשפחה, ההורים, האחים ואף לילד עצמו. בחנות ובאתר של פיצקל'ה תיהנו ממבחר עשיר של מתנות לגני ילדים ליום המשפחה שהינן מקוריות, משמחות ואישיות. המתנות מוצעות עבור מחירים כדאיים ועם שירות חם ואישי לכל לקוח.

הזדמנות להכרת תודה

יום המשפחה הינו מועד מיוחד בו אנו מכירים תודה לכל אחד מבני השפחה שלנו, בין אם הורים, אחים ואחיות, סבים וסבתות, דודים ובני דודים. בעבר, כשאנו היינו ילדים, יום זה הוקדש לאמהות. אולם בעקבות שינוי תפיסה בארץ ובעולם הוא שונה ליום המשפחה. לכן, גנים רבים עורכים פעילות מיוחדת ליום זה עם הילדים או ביחד עם בני המשפחה. כמו כן, נהוג כחלק מפעילות יום המשפחה להעניק מתנות מתאימות כפי שאנו מציעים.

מגוון סוגי מתנות ליום המשפחה

מתנות ליום המשפחה לגני ילדים כוללות מבחר עשיר של אפשרויות. יש לנו שלל מוצרים מיוחדים ופרקטיים בעיצוב מרהיב ומקורי, ועם הדפסות והקדשות אישיות למקבלי המתנה. מדובר במתנות כדוגמת אלבומי תמונות מעוצבים מרופדים בבדים, וכן ספלים אישיים, כריות חיבוק, תמונות עם מסגרת עץ, שלטים לבית או לחדרים, מגבות, ציפיות לכריות, בקבוקים אקולוגיים מנירוסטה, כובעים, חולצות, סינרים ועוד. המוצרים מוצעים עם עיצובים קסומים הלקוחים מעולמם הילדים כדוגמת חד קרן, ברקים, ארנבות, הרים, קשת בענן וכדומה. בנוסף, אם אתם מתלבטים באילו מתנות כדאי לבחור ליום המשפחה, צוות פיצקל'ה ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בבחירה של מתנות, הקדשות והדפסות מתאימות.

הזמנת מתנות לגני ילדים ליום משפחה

הזמנת מתנות לגני ילדים ליום משפחה מוצעת ישירות דרך אתר האינטרנט שלנו. כמו כן, לביצוע הזמנות, לקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם פיצקל'ה בטלפונים 08-9515416 ו- 054-4511440 או במייל anat@pitzkalle.co.il.