מתנות סוף שנה לילדי הגן

מתנות סוף שנה לילדי הגן

שוב לא יודעים מה לרכוש כמתנות סוף שנה לילדי הגן? נמאס לכם ממתנות לסוף שנה לגני ילדים קונבנציונליות ומשעממות ? בחנות הבוטיק פיצקל'ה תיהנו ממבחר עשיר, קסום ואיכותי של מתנות סוף שנה לגן. יש לנו שלל פריטים שימושיים ויפים עם עיצוב אישי, כולל דמות מאוירת, כיתוב ייחודי או שם הילד, המתאימים לגיל הילדים, לבנים ובנות. כל זאת ועוד עבור מחירים נוחים המתאימים לכל מסגרת תקציב ועם מערך שירות מקצועי ואדיב, המספק מענה אישי לכל שאלה ובקשה.

המון אפשרויות של מתנות לגן ילדים לסוף שנה

לפניכם חלק מהאפשרויות של מתנות עבור גני ילדים לסוף שנה קסומות, מהן תוכלו לבחור את המתנות המתאימות לכם:

  • תיקי שרוך - תיק שרוך מעוצב בעל קיבולת מפתיעה, מעולה לשימוש בגן, בחוגים, לכביסה מלוכלכת, נסיעות וטיולים, מוצע עם הדפסה של שם הילד ודוגמא אישית חביבה במידות של 35 על 40 ס"מ. בין תמצאו אצלנו תיקי שרוך לבנות עם דובי פסטל, ריסים או שפנפנה, ותיק לבנים עם ברק, כתר שחור, דוב אינדיאני או הרים.
  • קלמרים – אלו קלמרים איכותיים, מושקעים ויפים עם שלושה תאים, המוצעים בצבעי כחול וורוד, עם שם הילד ועיטור ייחודי. כך למשל, בנות יכולות לקבל קלמר עם חד קרן, גוף או פנים, בלרינה ו/או כתר, ולבנים יש בין היתר קלמרים עם דוגמאות של כוכב ודובי בשחור לבן.  
  • בקבוקים אקולוגיים - בקבוקי נירוסטה איכותיים עם קש מתקפל לנוחות שתייה מרבית, בגודל של שש מאות מ"ל, עליהם ניתן להוסיף שם, הקדשה ואיור ייחודי. למשל ניתן לבחור בקבוקים עם דוגמא של חתולה סקנדינבית, דובי פסטל ולבנים, ברק, כתר ועוד.
  • כובעים - שלל כובעי רשת איכותיים לילדים מגיל גן עד בית ספר, שניתן לכבסם. הם מוצעים בגווני וורוד בייבי ושחור בשלל עיטורים כדוגמת ברק, שועל, פנדה, ארנבת לב וריסים.
  • מגוון מוצרים נוספים לילדים וגם לגננות, ביניהם ספלים אישיים, מחברות עם כריכה מעוצבת, מגבות לחוף הים ועוד.

הזמנת מתנות לגני ילדים לסוף שנה

הזמנת מתנות סוף שנה לילדי הגן מוצעת ישירות דרך אתר האינטרנט שלנו. כמו כןלביצוע הזמנות, לקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם פיצקל'ה בטלפונים 08-9515416 ו- 054-4511440 או במייל anat@pitzkalle.co.il.